Корпус і зовнішній вигляд

Ще два або три роки тому підробка видавала себе скрипом в корпусі, пластиковими деталями на місці металевих і, в цілому, беручи його в руки ставало зрозуміло, що це дешева копія. Але сьогодні в Китаї примудряються настільки точно повторити колір, матеріали та загальну якість реплік, що диву даєшся. Але відмінності знайти все ж можна.

  • На задній частині пристрою не повинно бути жодних ієрогліфів.
  • Ззаду на оригіналі обов'язково повинен бути напис англійською "Designed by Apple in California", "Assembled in China", "iPhone", номер моделі та серійний номер (IMEI).
  • У купертіновского смартфона ви ніколи не знайдете лотка для карти пам'яті або під дві сім-карти. Винятком буде лише iPhone XS Max.
  • Оригінал ви ніколи не зможете розібрати самостійно, тобто корпус буде монолітний і задня кришка зніматися не повинна.
  • У підробок часто замість роз'єму Lightning можна побачити micro USB.
  • У комплекті повинні бути навушники EarPods, шнур USB-Lightning і штекер, на якому теж повинен бути напис "Designed by Apple in California" і "Assembled in China".

Із зовнішніми відмінностями розібралися.

Операційна система

Справжній Apple iPhone, звичайно ж буде мати операційну систему iOS. Але китайські майстри примудряються надіти на Android оболонку, яка візуально не буде відрізнятися від iOS. Іконки, жести і меню будуть ну точно як у справжньої яблучної операційної системи. Викрити підробку можна дуже просто – потрібно зайти в магазин додатків AppStore. Якщо замість AppStore відкриється Google Play, то це явно не справжній айфон.

Серійний номер

Найнадійнішим способом буде перевірка серійного номера. Є два варіанти перевірки: один вимагає наявності додаткового гаджета, підключеного до мережі Інтернет, а інший – ні.

  • Серійний номер або IMEI повинен збігатися всюди – на коробці, на задній кришці, на слоті SIM-карти і в інформації про iPhone, яку можна знайти в Налаштуваннях-> Основні->Інформація про пристрій. Цю перевірку можна зробити без виходу в Інтернет.
  • А ось найшвидший і 100% надійний спосіб перевірки автентичності девайса. Можна перейти на сервіс від Епл для перевірки права на обслуговування та підтримку і ввести IMEI, вказаний в налаштуваннях iPhone. Там ви точно зможете перевірити гаджет. Рекомендуємо використовувати саме цей метод.

Підключення до iTunes

Для цієї перевірки не потрібно підключатися до інтернету, але потрібен комп'ютер або ноутбук із заздалегідь встановленою на нього програмою iTunes. За допомогою шнура підключіть Епл Айфон, який хочете перевірити, до ПК. Далі відкрийте iTunes і подивіться, визначила програма ваш смартфон чи ні. Якщо в програмі видно назву моделі iPhone, підключеної в даний момент, то все ОК, айфон справжній. Якщо ж iTunes не бачить пристрій, то це фейк.

Висновки

Тепер ви точно знаєте, як не попастися на вудку шахраїв і купити 100% оригінальний iPhone. Просто будьте уважні, і відрізнити підробку від оригіналу буде легко і просто.

Ну і, звичайно, в нашому інтернет-магазині AVIC.ua продаються тільки оригінальні iPhone за найвигіднішими цінами. Купуйте у нас, і ви ніколи не станете жертвою продавців підроблених гаджетів.