Як знайти iCloud в айфоні

Навіть у досвідчених користувачів iPhone виникають труднощі, коли мова заходить про пошук iCloud. Це відбувається тому, що багато хто просто користується пристроєм, забуваючи про те, що він потребує профілактичного чищення даних.

</ span>

Для того, щоб зробити очищення, зайдіть у будь-який браузер із пристрою та введіть у пошуковому рядку iCloud.com. Система пропонує користувачеві автоматично потрапити до айклауду, використовуючи Apple ID. Далі необхідно авторизуватись за допомогою Face ID або Touch ID та здійснити вхід у свою хмару. 

Як подивитися що зберігається на iCloud?

Щоб переглянути хмарне сховище iCloud, зайдіть на сайт iCloud.com. Після цього перейдіть до iCloud Drive і в правому нижньому куті виберіть "Нещодавно видалені". Відкриється список усіх файлів, що зберігаються у хмарі. 

</ span>

Можете скористатися іншим способом перегляду, для цього:

 • Відкрийте "Параметри" та перейдіть до "iCloud".
 • Натисніть "Зберігання" та резервне копіювання», потім натисніть "Управління сховищем".
 • Зайдіть у розділі "Документи та дані", щоб дізнатися, для яких програм доступні документи iCloud. Зверніть увагу, що тут будуть показані програми для iOS та OS X, які зберігають документи в iCloud.

Видалення резервних копій

Кожна резервна копія займає місце. Якщо ви часто виконуєте резервне копіювання своїх пристроїв, просто не вистачить місця в сховищі iCloud, особливо якщо у вас є тільки 5 ГБ від Apple. Плюс iCloud автоматично створює резервні копії всіх даних на вашому iPhone щодня, доки пристрій підключено до Wi-Fi та джерела живлення. 

з одного боку, це спрощує відновлення пристрою, якщо потрібно налаштувати новий iPhone з вашими наявними даними. Але в результаті виходить чимало даних, які можуть зайняти значну частину сховища iCloud.

>

Для того, щоб очистити резервні копії в icloud, виконайте кілька простих дій:

 • запустіть програму "Налаштування";
 • виберіть банер Apple ID у верхній частині екрана;
 • натисніть iCloud;
 • знайдіть "Управління сховищем" в iCloud;
 • натисніть Резервні копії;
 • доторкніться до пристрою, резервну копію якого хочете видалити;
 • натисніть "Видалити резервну копію" внизу;
 • виберіть "Вимкнути та видалити".

При видаленні резервної копії з iPhone відбувається зупинка всього копіювання iCloud. Увімкнути цю функцію можна у налаштуваннях iCloud свого пристрою. 

Почистити фото в icloud

Позбавлення старих фотографій — ефективний і надійний метод очистити сховище на айфоні, тому він використовується користувачами найчастіше. Служба Фото iCloud інтегрується з вільним простором iCloud, щоб зберігати відео та зображення. Щоб звільнити пам'ять, необхідно видалити непотрібні фотографії. Зробити це можна так:

 • Зайдіть у "Фото", внизу екрана з'явиться я значок "Фото", натисніть на нього;
 • Натисніть "Вибрати" та позначте галочкою фото або відео файли, які хочете видалити;
 • Натисніть "Видалити". 

На жаль, фото та відео займають багато пам'яті, тому важливо своєчасно проводити їх видалення. Після виконання цих простих кроків будь-який користувач помітить, наскільки більше вільного простору з'явилося в айклауді. 

Очистити поштову скриньку

Щоб очистити простір iPhone у хмарі iCloud, рекомендується видалити message з облікового запису поштової скриньки. Для цього зайдіть у свою пошту з пристрою та виконайте таке:

 • Посуньте повідомлення вліво;
 • Знайдіть список "Поштові скриньки" та перейдіть до "Кошик";
 • Для видалення певного повідомлення посуньте його вліво, а для видалення всього списку виберіть "Змінити";
 • Натисніть "Вибрати все" та "Видалити". Щоб підтвердити дію, торкніться "Видалити все". 

Видалення зайвих файлів

Хмарне сховище iCloud має невеликий обсяг вільного місця, тому часто користувачі згадують про забруднення хмари, коли простір зайнятий непотрібними файлами. Зайві дані заважають нормальному функціонуванню пристрою, тому їх необхідно періодично видаляти. 

Рекомендується позбавлятися резервних копій файлів, які найчастіше і є причиною активного засмічення хмари. Також важливо видаляти фото та повідомлення з поштової скриньки. Звичайно, можна купити додаткові Гб, щоб розширити хмару, проте ефективнішою буде позбутися непотрібних даних.

Хмарне сховище iCloud потребує регулярного чищення, щоб уникнути забруднення марними файлами. Найважчими для хмари є резервні копії, фотографії, відео та повідомлення в пошті. Видаляючи старі файли, кожен користувач отримує вільний простір, відкритий для прийняття нових та нових даних. Всі дії з очищення айклауда дуже прості та легко виконуються прямо з мобільного пристрою