Зовнішній вигляд

На перший погляд, портативні колонки схожі, хоча вони мають багато відмінностей. Колонка JBL Pulse 3 має динамік, який розташовується внизу пристрою. Тому тільки частина корпусу у неї світиться. Оновлена ​​модель має повністю прозорий дизайн, а динамік розташований у верхній частині корпусу.

Кнопки управління у Пульс 4 розташовані по колу у верхній частині корпусу. Тут можна знайти клавіші регулювання гучності, відтворення і паузу, кнопку для підключення декількох колонок Party Boost, а також регулювання світіння та активацію Bluetooth. На задній поверхні внизу розташований роз'єм USB Type-C, а також індикатор заряду. Функціональні клавіші Пульс 3 знаходяться ззаду внизу. Там же прихований роз'єм microUSB і вихід 3,5 мм.

Функції

Щоб підключити телефон до портативної колонки, достатньо на кілька секунд натиснути кнопку Блютус. Однак, якщо ви хочете користуватися додатковими функціями, просто встановіть на ваш смартфон додаток JBL Connect. З його допомогою можна управляти світловими ефектами, налаштовувати рівень яскравості. Обидві колонки мають достатню кількість варіантів світлового оформлення в розділі «Світломузика». Тут налаштовується яскравість.

В цілому, функції обох колонок схожі:

  • зв'язок по Bluetooth;
  • управління за допомогою додатка JBL Connect;
  • функція «Вечірки» для з’єднання декількох однакових пристроїв.

Кожна з колонок має можливість підключення двох і більше пристроїв за допомогою кнопки «Вечірки». Слід звернути увагу, що не можна пов'язати між собою Pulse 3-й і 4-й серії – у них різні інтерфейси та іконки сполучення між собою.

У Pulse 3 є вбудований мікрофон, який дозволяє розмовляти. Колонка JBL Pulse 4 не має мікрофона.

Звук

Якщо ви вирішили купити JBL Pulse 4, то заявити про себе сусідам буде значно простіше – тут присутні баси. На повній гучності низькі частоти досить відчутні. Це відмінний варіант любителям року і більш важкої музики.

У Pulse 3 баса немає – колонка підійде для тих, хто віддає перевагу спокійній музиці.

Вихідна потужність обох пристроїв однакова – 20 Вт. Діапазон частот в Пульс 3 – 65 Гц–20 кГц. У наступній моделі діапазон трохи ширше – 70 Гц–20 кГц.

Характеристики

 

JBL Pulse 3

JBL Pulse 4

Кількість динаміків

3

3

Вихідна потужність

20 Вт

20 Вт

Діапазон частот

65 Гц20кГц

70 Гц20кГц

Захист

от брызг и пыли

от брызг и пыли

Інтерфейс

Bluetooth, 3,5 Jack, micro USB

Bluetooth, 3,5 Jack, USB Type-C

Ємність акумулятора

6000 мА*ч, робота до 12 годин

7260 мА*ч, робота до 12 годин

Розміри

223х92х92

207х96х96

Вага

960 г

1,26 кг

Висновки

Обидві колонки мають стильний дизайн і стануть відмінним доповненням на будь-якій вечірці. Незважаючи на те, що різні покоління портативних колонок мають відмінності, у них є і загальні риси. Наприклад, вологозахист, що дозволяє витримувати занурення на 1 метр до 30 хвилин. Вартість пристроїв відрізняється, ціна JBL Pulse 3 нижча, ніж Pulse 4. Ці та інші портативні колонки JBL ви можете знайти в нашому інтернет-магазині.