Дизайн

Обидві моделі дуже схожі своїм зовнішнім виглядом. Єдиною відмінністю є трохи змінена форма колонки 4 покоління. Так само помінялися місцями кнопки Pairing і Connect +, звичайно, це не серйозна відмінність, але вона є.

Перш за все, змінюються розміри. Отже, замість 213 x 87,5 x 88 мм (JBL 3) нова колонка має параметри 220 x 95 x 93 мм. За рахунок того, що у колонки нового покоління більше акумулятор змінюється і вага, замість 0,8 кг - 0,965 кг. Така різниця у вазі не викличе жодних проблем. Також у JBL 4 багатшими вибір кольорів, що однозначно стає плюсом.

Особливості

Як би це не було дивно, але деякий функціонал Charge 4 нижче молодшої моделі. Наприклад, якщо Charge 3 може підключити до 3 різних пристроїв і по черзі відтворювати музику, то 4-ка може використовувати максимум 2 пристрої. Крім того, як кажуть представники компанії, нові динаміки не оснащені функціями гучного зв'язку і Voice Assistant.

Charge 4, як і його попередник, сертифікований по IPX7, що означає, що він водонепроникний і може знаходиться в воді протягом 30 хвилин, а то й занурений нижче 1 метра. Таким чином, можна не турбується і спокійно брати динаміки з собою в басейн або на море не боячись наслідків.

Обидві моделі можуть працювати автономно до 20 годин. Але між батареями є відмінності: новинка оснащена акумулятором на 7500 мАг, тоді як стара модель має батарею потужністю 6000 мАг. Звідси випливає логічне припущення, що старша колонка буде працювати довше без підзарядки і знадобиться менше часу, щоб зарядити її повністю.

Одним з найбільших переваг для Charge 4 є функція Connect +, яка дозволяє підключатися до інших динаміків, таким як Pulse 3, Xtreme 2, Boombox і Flip 4. Цього у Charge 3 до недавнього часу не було. Але модернізована Charge 3 тепер має функцію Connect +, тому перевага Charge 4 знижується. Але 4-ка підтримує Bluetooth 4.2, в той час як попередник все ще використовує Bluetooth 4.1. Це означає, що старша модель буде синхронізуватися з додатковими пристроями з меншою затримкою.

Якість звуку і продуктивність

Нарешті, ми дісталися до найважливішої частини. Як і Charge 3, Charge 4 має два динаміки, які забезпечують відмінний звук. Але колонка нового покоління оснащена динаміками розміром 50 x 90 мм і, отже, може створювати більш потужні баси і виводити більш чистий звук хвилі.

Так, звичайно, максимальний рівень звуку для обох динаміків> 80 дБ, але Charge 4 звучить голосніше. Мало того, замість частотної характеристики 65 Гц - 20 кГц JBL Charge 4 має 60 Гц - 20 кГц, що означає, що вона буде обробляти хвилі середнього і низького діапазону з більшою точністю.

JBL Charge 3 і JBL Charge 4 - відмінні портативні колонки, які забезпечують приголомшливе звучання. Вони довговічні, привабливі і мають безліч функцій, які задовольнять всі ваші потреби. Ці та інші колонки JBL ви знайдете на нашому сайті. Завжди Вам раді!