iPhone 16 вийдуть у вересні цього року, але всілякі аналітики, та й просто фанати «яблучних» технологій вже активно спекулюють чутками про iPhone 2024 та все, що він може запропонувати. Смартфони отримають нові процесори А18 і А18 Pro, а також спеціальну «кнопку захоплення» для відеозйомки – це ми вже чули. Свіжі інсайди свідчать про те, що нові iPhone мають більший дисплей і більший акумулятор. Що саме відомо про ці компоненти на початок лютого, ми й поговоримо.

Також рекомендуємо почитати:

Коли вийде iPhone 16, як він виглядатиме?

Який екран у iPhone 16 Про Макс?

Який екран у iPhone 16 Про Макс?

Очікується, що це буде найбільший айфон за всю історію Apple!

Згідно зі звітами авторитетних заокеанських джерел, майбутній iPhone 16 Pro Max матиме більший екран, ніж у поточного флагмана iPhone 15 Pro Max: 6,9 дюймів проти 6,7. Можливий варіант, коли Pro Max залишить діагональ 6,7, а збільшений екран отримає очікуваний флагман Ultra.

Крім того, у моделі буде використано:

  • нова технологія OLED-дисплеїв з мікролінзами для покращеної яскравості та зниження енергоспоживання, що має збільшити термін служби акумулятора;
  • Dynamic Island із вбудованими датчиками системи сканування обличчя Face ID;
  • адаптивна частота оновлення – з 1 до 120 Гц.

Щодо технології, то це все ті ж LTPS M12, матриця з низьким енергоспоживанням, мінімальною товщиною дисплея та високою швидкістю відгуку.

Зрозуміло, що через збільшений розмір дисплея нові iPhone будуть трохи вищими і ширшими в порівнянні з попередніми моделями. Це забезпечить Apple великим внутрішнім місцем для компонентів. Потенційно це може означати, що моделі iPhone 16 Pro можуть мати великі та довговічні батареї.

Яка батарея Айфон 16 Про Макс?

Яка батарея Айфон 16 Про Макс?

За чутками, моделі iPhone 16 Pro будуть використовувати технологію багатошарових батарей, що може призвести до більшої ємності та тривалішого терміну служби. Багатошарові батареї поширені в електромобілях та медичних пристроях, але для смартфонів ця технологія нова.

Багатошарова батарея дозволяє мати швидшу провідну зарядку потужністю 40 Вт і фірмову MagSafe потужністю 20 Вт.

У листопаді до мережі просочилося зображення, якою буде батарея iPhone 16 Pro Max 2024:

  • з новим J-подібним дизайном, як попередник iPhone 15 Pro;
  • оновленим роз'ємом;
  • ємністю 3355 мАг (13,02 Вт-год).

Розробкою батарей займається китайська корпорація Desay, проте в Китаї роблять і інші компоненти смартфонів Apple. Таким чином, Купертіно намагаються здешевити розробку, водночас глобалізувати виробництво.

Купити Айфон 16 Про Макс - чи є сенс?

Хоча ємність батареї iPhone 16 Pro Max залишається нижчою, ніж у 15 Pro Max з його 4422 мАг, оновлення, що просочилося, вказує на те, що Apple вживає заходів для максимального збільшення терміну служби батареї. Враховуючи бажання інтегрувати ШІ у всі області роботи iOS, цілком можливо, що менша батарея 16 Pro Max на практиці буде набагато кращою. Адже кожен мАч має значення, коли мова заходить про харчування iPhone у щоденних завданнях, фотографуванні, підключенні та мобільних розвагах.

iPhone 16 Pro Max – дата виходу

iPhone 16 Pro Max – дата виходу

Презентація iPhone 16 має відбутися у вересні 2024 року, швидше за все, 10 числа (2 вівторок місяця).

Традиційно слід чекати на чотири моделі: iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max. Можливо, ще буде iPhone 16 Ultra (з потужнішими характеристиками, ніж Pro).

Скільки коштує iPhone 16 Pro Max?

Apple рідко змінює вартість смартфонів. Припустимо, вартість базових моделей залишиться на рівні попередників. Наприклад, iPhone 16 на 128 ГБ – $799, а такий самий 16 Plus – $899.

Айфон 16 Про Макс ціна, ймовірно, буде вищою, ніж iPhone 15, адже змін очікується чимало. Подорожчання слід очікувати на рівні $100, а, може, й усі $200 (хоча це, найімовірніше, станеться з «міфічною» ультра-версією).

Продовжуємо стежити за новинами iPhone 2024 – найцікавіші, наприклад, коли вийде 16 айфонів, розповідатимемо в наступних статтях.

Додаткова інформація про майбутній смартфон Apple тут:

Який буде 16 iPhone: витік характеристик камери, порівняння з iPhone 15

Які будуть кольори iPhone 16 – всі відтінки Айфонів 2024