Покупці часто запитують, як правильно заряджати iPhone. З новинкою Айфон 15 така сама: клієнтам цікаво, чи змінилися рекомендації Apple з цього приводу, і якими наслідками загрожує їх недотримання. У матеріалі нижче фахівці Avic надають вичерпну інформацію. Подробиці розповідають, як заряджати 15 iPhone правильно і чому.

Айфон 15 у процесі зарядки

Айфон 15 у процесі зарядки

Багато користувачів, коли смартфон Apple «стоїть» на зарядці, продовжують користуватися ним. Але це зовсім правильно. Якщо потрібно прийняти вхідний дзвінок або прочитати повідомлення, допустимо. Але не бажано грати в ігри чи дивитися відео онлайн, коли ваш iPhone на зарядці, інакше він перегріється! Дайте своєму красеню-смартфону заповнити сили, і тоді вже робіть із ним, що хочете.

iPhone 15 і зарядка цілу ніч

Існує думка, що якщо залишити айфон заряджатися з вечора до ранку, це може призвести до наслідків. Насправді, заряджати Apple усю ніч можна, головне, забезпечити належні умови – тобто виключити перегрів. Зніміть чохол з айфона перед заряджанням і, в принципі, не залишайте в гарячій кімнаті.

Заряджати всю ніч iPhone також можете, якщо готові йти на жертви як меншу ємність батареї. Згодом вона розряджатиметься швидше, аж до потреби в заміні.

Як треба заряджати iPhone 15

Найкраще – це відновлювати ресурс батареї айфону кілька разів на день. Як тільки бачите, що рівень заряду "впав" до 40-50%, відразу підключайте до розетки або повербанку. Такий підхід значно збільшить термін експлуатації батареї.

До скількох відсотків слід заряджати iPhone 15

Оптимально, щоб верхній поріг заряду акумулятора не перевищував 90%. Розробники радять підтримувати рівень заряду в межах 40-80%. А також раз на 30 днів виснажувати пристрій до вимкнення, а потім заряджати до 100%.

Іноді також трапляється, що айфон деякий час буде припадати пилом без діла. Наприклад, ви купити собі модель новішу, але залишили попередню. У такому випадку пристрій треба зарядити до 50% та вимкнути. Це рекомендований режим зберігання. А також не забувайте відновити рівень заряду iPhone, що не використовується, хоча б раз на півроку.

Як заряджати Айфон 15, щоб не зіпсувати батарею

Як заряджати Айфон 15, щоб не зіпсувати батарею

Головне завдання користувача – не доводити смартфон Apple до перегріву. Оптимальна температура середовища для нього – від 16 до 22 градусів за Цельсієм. У такому мікрокліматі гаджет найкраще охолоджується, а під час заряджання батарея не перегрівається. Якщо в приміщенні жарко, до +30, ємність може сильно нагрітися і, як наслідок, втратити ємність. Найгірший сценарій – повний вихід батареї iPhone з ладу.

Як не допустити перегрів айфону?

Через 5-10 хвилин після підключення смартфона до джерела струму, спробуйте задню панель рукою – задня панель не повинна бути гарячою, максимум вона тепла. Інакше 15 iPhone у зоні ризику, адже перевищено допустиму температурну норму.

Що робити, якщо iPhone нагрівається на зарядці?

Насамперед, зніміть захисний чохол. Сам телефон краще не використовувати. Також рекомендується вимкнути всі ресурсні програми, що працюють «у фоні». У опціях айфона активуйте зупинку заряджання при перегріванні батареї. Якщо проблема нікуди не робити, не зволікайте – несіть Айфон 15 до сервісного центру. Або в магазин, щоб змінити, якщо на смартфон ще діє гарантія.

Зарядка на iPhone – оригінальна чи репліка?

Багато хто питає: а як впливає на зарядку використання фірмової зарядки та її підробки? Значної різниці немає, головне, щоб неоригінальний зарядний пристрій був високої якості. Якщо все навпаки, можуть статися дві поширені поломки:

  • перегорає контролер живлення – деталь доведеться замінити в сервісному центрі, а її вартість вища за нову рідну зарядку для айфона;
  • перегрів батареї - в результаті вона знизить свою ємність, можуть пошкодитися мікросхеми, а то і взагалі відбудеться спалах!

До того ж використання репліки підвищує ймовірність удару користувача струмом. Хоча все одно така ситуація вкрай рідкісна.

Як зберегти акумулятор Айфон 15

Дотримуйтесь наступних рекомендацій Епл, і батарея вашого iPhone прослужить довше.

Подбайте, щоб під час заряджання було достатнє відведення тепла, і айфон не перегрівався – перед початком процесу зніміть чохол, вимкніть усі фонові програми та не користуйтеся приєднаним до розетки пристроєм у спеку (якщо температура повітря понад +30 градусів).

Заряджайте 15 iPhone оригінальним зарядним пристроєм або якісним аналогом, у якому ви впевнені. Краще заряджати смартфон Apple протягом дня, щоб заряд не падав нижче 40%. А ще раз на місяць виснажуйте гаджет до повного відключення і потім зарядіть його на 100%. Дотримуватиметеся цих правил, батарея вашого 15 Айфона прослужить набагато довше.