Із поколінням iPhone 14 компанія Apple перейшла на eSIM, відмовившись від фізичних карток SIM. Це означає, що для активації стільникового плану на iPhone 15 вам потрібно буде налаштувати eSIM. Для перенесення контактів із пластикової сімки використовується віртуальна карта, інтегрована в «яблучний» смартфон. Як поводитися з eSIM? Як взагалі «перекинути» свій номер телефону на новий смартфон Епл? Ось деякі подробиці підтримки eSIM айфонами від фахівців Avic.

Що таке eSIM?

Що таке eSIM?

eSIM (Embedded SIM) – це цифрова заміна традиційної пластикової картки, інтегрованої у ваш смартфон. Вона має ті ж функції, що і звичайна сімка, але має ряд переваг:

 • не потрібно використовувати фізичну картку – eSIM активується віддалено, що позбавляє необхідності шукати та вставляти мініатюрну сімку;
 • Е-сім спрощує процес активації мобільного тарифу та перемикання між операторами;
 • на одному пристрої можна зберігати достатню кількість eSIM, що зручно для мандрівників або користувачів, які мають кілька номерів телефону;
 • Е-сім не може бути вкрадена, або втрачена, на відміну від матеріальної сімки;

Для захисту даних eSIM використовує криптографічні методи.

Також віртуальна сімка активується на декількох пристроях, що зручно для використання з розумним годинником або планшетами. Е-сим може використовуватися для нових функцій, таких як віддалена активація тарифних планів або керування IoT-пристроями.

Тепер, коли ви знаєте, що таке електронна сімка і для чого вона потрібна, саме час розібратися в її налаштуванні.

Як на iPhone 15 налаштувати eSIM?

Айфони 15 від Apple знаменують нову еру в мобільному зв'язку, відмовляючись від матеріальних SIM-карток на користь eSIM. Технологія забезпечує простий та зручний перехід, роблячи ваш телефонний номер більш доступним та універсальним. Просто увімкніть новий Айфон 15 і виконуйте все, що вам буде запропоновано в інструкції на екрані.

Налаштування iPhone 15: eSIM та перенесення даних

При першому увімкненні Айфона 15 вам буде запропоновано здійснити швидкий запуск. На одному з етапів вам потрібно буде налаштувати Е-сім.

Способи налаштування:

 • перенесення з іншого iPhone - просто натисніть «Перенести з іншого iPhone»;
 • ручне налаштування – використовується, якщо хочете налаштувати eSIM вручну. Виберіть команду «Ввести код вручну». Вам знадобиться код активації eSIM від вашого оператора зв'язку;
 • QR-код – деякі оператори мобільного зв'язку надають QR-код для активації eSIM. Виберіть «Сканувати QR-код» та активуйте eSIM.

Підтвердження перенесення

Якщо ви переносите номер телефону з іншого iPhone, вам буде запропоновано підтвердити перенесення. Натисніть «Підтвердити», щоб розпочати процес.

Перенесення даних з Android

Перенесення даних з Android

Перехід з Android на iPhone 15 з eSIM трохи складніший, ніж з iPhone на iPhone. Вам потрібно буде:

 • Зв'язатися з вашим оператором зв'язку та запитати код активації eSIM.
 • Завантажити програму «Перенесення на iOS» на свій Android-пристрій.

Далі виконайте інструкції в програмі, щоб перенести ваші дані на iPhone 15.

І ще кілька порад насамкінець.

 1. Перед активацією iPhone 15 переконайтеся, що ваш оператор зв'язку підтримує eSIM.
 2. Створіть резервну копію вашого Android-пристрою.
 3. Зарядіть смартфони, між якими здійснюватиметься обмін даними.

Все готово? Можете сміливо додавати eSIM на ваш 15 iPhone. Бажаємо успіху!