До виходу нової генерації телефонів Apple ще, мінімум, 3 місяці. Проте вже є чимало відомостей про 16 Айфони. Та щодня їх стає все більше. Один з найсвіжіших інсайдів стосується камер iPhone 16 Pro Max. Зокрема, флагман має отримати модернізований головний об’єктив 48 МП та вперше – 48 МП ультра ширококутний (разом з меншою версією Pro).

Сьогодні ми, магазин Avic, поговоримо про те, якими (ймовірно) будуть камери Айфон 16 Про Макс.  

Також читайте: Що відомо про штучний інтелект на iPhone 16: всі чутки, інсайди, факти

Камери iPhone 16 Pro: що очікувати? 

Камери iPhone 16 Pro: що очікувати? 

Згідно з останніми інсайдами з Азії, Apple готує значні оновлення камер для своїх флагманів наступного року. Давайте розглянемо, що ж очікувати від iPhone 16 Pro Max. 

Основна камера: 

  • iPhone 16 Pro Max: Очікується, що в цій моделі буде встановлений вдосконалений 48-мегапіксельний сенсор Sony IMX903, який забезпечить кращу деталізацію та динамічний діапазон, особливо в умовах низької освітленості.
  • iPhone 16 Pro: Ця модель, ймовірно, збереже 48-мегапіксельний сенсор Sony IMX803, який використовується в iPhone 15 Pro

Чому це схоже на правду? 

Останні розмови про те, що Айфон 16 Pro Max отримає досконаліший датчик основної камери, вже далеко не перші. До цього заяву щодо камер майбутнього флагмана робив авторитетний користувач Weibo, інформація від якого щодо iPhone здебільшого справджується.

З джерела стало відомо, що новий об’єктив Sony IMX903 в 16 Айфоні Про Макс матиме більшу різноманітність функцій, зокрема: 

  • багаторівневу конструкцію – камера оброблятиме дані зображення на декількох рівнях, що робить її більш швидкою та ефективною;
  • 4-бітний аналого-цифровий перетворювач (АЦП) – це як точний вимірювальний прилад, здатний розрізняти 14 000 різних градацій кольору. Це гарантує, що ваші фотографії та відео будуть максимально чіткими та детальними;
  • можливість регулювання підсилення (DCG) – допомагає налаштувати АЦП для роботи з різними типами освітлення та умовами зйомки. Це покращує динамічний діапазон (різницю між найяскравішими та найбільш темними ділянками зображення) та зменшує рівень шуму. 

Таким чином, камера iPhone 16 Pro Max використовує передові технології для отримання високоякісних зображень та відео з більшою чіткістю, деталізацією та точністю кольорів. Вона також більш стійка до перешкод та гнучка в налаштуванні, що ідеально для різних умов зйомки. 

iPhone 16 Pro отримає 48-мегапіксельну камеру: що це означає? 

iPhone 16 Pro отримає 48-мегапіксельну камеру: що це означає? 

В мережі також багато дискусій стосовно того, що 16 Pro Max отримає 48-мегапіксельний датчик для надширококутного об'єктива. Це значне покращення порівняно з 12-мегапіксельним датчиком, який використовується в моделях iPhone 15 Pro Max

Що це дає користувачу? 

Більш чіткі та детальні фотографії. 48-мегапіксельний датчик здатний захоплювати значно більше інформації, що призводить до більш чітких та деталізованих фотографій, особливо в умовах низької освітленості.

Більше можливостей для редагування. З більшою кількістю пікселів ви матимете більше свободи для обрізання та редагування фотографій без втрати якості.

Потенційно кращий режим відео. 48-мегапіксельний датчик також покращить якість відео, дозволяючи знімати з більш високою роздільною здатністю або з більшою частотою кадрів. 

Очікується, що iPhone 16 Pro Max також матиме 12-мегапіксельний телеоб'єктив та покращений режим ProRAW для всіх камер. Проте наразі це не більше, ніж здогадки.  

Коли вийде Айфон 16 Про Макс? 

Традиційно Apple презентують нові айфони щороку в середині вересня. Якщо не відбудеться значних форс-мажорів на виробництві чи в економіці світу, маємо побачити iPhone 16 Pro Max вже восени 2024. Отже, набираємося терпіння та чекаємо.

Щойно з’являтимуться нові відомості щодо майбутніх iPhone 16, ми обов’язково розповідатимемо про них вам в нашому блозі.

А поки можете додатково почитати статті:

iPhone Flip: чи приєднається Apple до тенденції складаних смартфонів?

Що відомо про iPhone SE 4: дата виходу, характеристики, ціна