Зазвичай Apple надають дуже мало інформації про батареї своїх смартфонів. Навіть коли презентують чергову серію iPhone, розробники не акцентують увагу на тому, скільки в пристроях мАг – більше говорять про поліпшення в % співвідношенні: «продуктивніше на…», «ефективніше від попередника на…» і т. д. А, отже, очікувати витоків конкретних цифр і характеристик батареї майбутнього айфона не має сенсу. У той же час, у мережі з'явився прототип iPhone 16, з якого видно, що Епл активно працюють над покращенням системи охолодження. Ці ексклюзивні зображення демонструють батарею в матовому металевому кронштейні, що потенційно може стати важливою віхою технології розсіювання тепла. Сьогодні ми поговоримо про те, якою буде батарея 16 iPhone, його автономність. Проаналізуємо чутки, та додамо дещо від себе – на основі фактів, що є в інтернеті.

Також рекомендуємо прочитати статтю:

iPhone 16: новини, інсайди, чутки – що відомо про Айфон 16 у листопаді 2023

Яким буде iPhone 16 – чутки про батарею, що є найбільш обговорюваними

Яким буде iPhone 16 – чутки про батарею, що є найбільш обговорюваними

Наразі в мережі, чомусь, більше чуток про батарею iPhone 16 Pro. Відомо, що елемент буде літій-іонним, а його місткість становитиме 3355 мАг (13,02 Вт-годин). Батарею виготовляють на китайському заводі Desay і тайванському Simplo Technology, а її форма J-подібна – така сама, як у серії iPhone 15 Pro. Чи буде цей дизайн реалізований у базових моделях 16 iPhone та Plus? Відповіді поки що немає ні в кого.

В цілому, збільшення місткості акумулятора має сенс, оскільки 16 iPhone буде оснащений трохи більшим 6,3-дюймовим дисплеєм, що передбачає місце для акумулятора більшого розміру.

Батарея iPhone 16 vs iPhone 15

У айфона 2023 акумулятор поменше – 3274 мАг. До слова, новинка матиме всього на 2,5% більше. Але як це позначиться на автономності? Говорити зарано: багато залежить від використовуваного процесора, програмної частини майбутньої моделі. Можна лише зробити висновок, що компоненти обох пристроїв будуть однакової форми та приблизно однакового розміру. Але не факт, що й товщини, адже Apple навряд чи відмовляться від тенденції своїх розробок «вкласти максимум у мінімум».

Злив iPhone 16 – що ще відомо про майбутній флагман?

Злив iPhone 16 – що ще відомо про майбутній флагман?

За чутками, в моделях iPhone 16 Pro використовуватиметься технологія багатоярусного акумулятора, що може призвести до збільшення ємності та збільшення терміну служби. Багатоярусні акумулятори поширені в електромобілях і медичних пристроях, але є новою технологією для смартфонів.

Багатошарова батарея може поставлятися з більш швидкою зарядкою на 40 Вт і MagSafe на 20 Вт.

Очікується перехід від корпусу батареї Айфон 16 з чорної фольги, який використовувався досі, до оболонки з матового металу (раніше прототип, як повідомлялося, мав глянсову поверхню), що повинно забезпечити краще розсіювання тепла. Подібне рішення вже використовується в Apple Watch, починаючи із Series 7.

Трохи «перероблений роз'єм» – ще одна, нехай і несуттєва, але зміна батареї iPhone 16 Pro Max та його побратимів.

Водночас, ці очікувані нововведення вказують, що Apple вивчають нові способи підвищення ефективності акумулятора. Честь і хвала їм за це.

Коли вийде 16 Айфон?

Коли вийде 16 Айфон?

iPhone 16 має з'явитися не раніше вересня 2024 року, тому багато що за цей час може змінитися. У тому числі автономність майбутніх «яблучних» флагманів. Слідкуйте за всіма свіжими чутками Apple у нашому блозі.

Рекомендуємо також почитати:

Коли вийде Samsung Z Fold 6? Все, що відомо про Samsung Galaxy Z Fold 6: новини, інсайди, характеристики, ціна