Огляд лінійки iPhone 14  

Як і кожного року, журналісти отримали фото нових телефонів ще до офіційної презентації, тому ми вже досить довго знали про нововведення Епл. Проаналізувавши декілька найбільших і найпопулярніших оглядів, наш аредакція зробила певні висновки, які розповість далі.

Звісно, найбільше обговорюється Dynamic Island - новий “ЧУБЧИК”, що просто розірвав мережу. Найбільше захвату викликає саме його функціонал, хоча і зовнішній вигляд вражає. Чому так? По-перше, минулого разу настільки неочікуваний дизайн ми бачили на iPhone Х 5 років тому. По-друге, як ми пригадували, функціонал. “Острів” показує:

  1. статус викликів, музичний плеєр тощо;
  2. перетворюється на віджет;
  3. серця шанувальників захопила анімація.

З мінусів користувачі знайшли - відсутність вибору по управлінню. Наприклад, натискання переводить Вас до до застосунку, а при затисканні відкриється віджет. Обрати власний порядок цих дій, що буде для Вас найкомфортнішим, неможливо.

Функцію Always-On ми чекали і нарешті дочекалися. При її активізації Ви отримаєте затемнені шпалери та збережені функції. Відмітимо, що автоматично вона не ввімкнена, підключити її можна у налаштуваннях. 

Можете не переживати, незважаючи на цю функцію, Ваша конфіденційна інформація на iPhone 14 (повідомлення) захищена у найкращих традиціях компанії. 

З мінусів нової функції знайшлися незадоволені часом автономної роботи та все це пов’язали з Always-On. 

З найбільш значних оновлень лінійка iPhone 14 - яскравість 2000 ніт. Звісно, помічати функцію володарі починають на вулиці, коли зображення залишається таким самим соковитим і чітким, як у примищеннях. Окрім того, більша чутливість допомагає швидше і краще адаптувати пристрій до зміни освітлення. 

Процесор у iPhone 14 залишився минулорічний. А ось улюблена риса більшості інфлюенсерів - камера не залишилася без уваги. Тепер iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Plus отримали 48 Мп на основній камері, поліпшена стабілізація та кілька покращень в роботі об’єктивів. Тепер Ваш Айфон можна з легкістю використовувати для професійних зйомок. Однак для цього необхідно обзавестись спеціальним ПЗ.

А ось засмутив безмежну кількість любителів Айфонів повний перехід американців на eSIM. У Штатах дійсно це досить зручна функція, однак в наших українських реаліях це нововведення принесе більше клопоту. Звісно українські оператори может оформити Вам електронну картку та перенести номер, але у разі подорожей, або у наших реаліях, необхідності покинути країну, Ви зіткнетесь з проблемою у зміні номеру та оператора. На жаль, європейські країни разом з Україною ще не готові прийняти такі оновлення, можливо за кілька років ми усі перейдемо на eSIM, але точно не зараз.

Чи варто оновлювати минулорічний iPhone?

Не знаю, чи погана це новина для власників iPhone 13 та 12, але Вам дійсно немає сенсу обмінювати цей телефон. Щороку Епл представляє оновлений та покращений девайс, але останнім часом кардинальних змін ми не спостерігаємо, бо навіть старі моделі iPhone Х представляють собою досить достойний апарат.

iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Plus - будь-який смартфон з лінійки не залишить Вас невдоволеним. Останні нововведення дійсно порадують Вас, але вау-ефект від користування отримають лише власники Айфонів 11 і більш старих моделей.