Що таке хмарне сховище?

"Хмара" працює за принципом передачі інформації в систему зберігання, яка обслуговується третьою стороною. Тобто, це сервіс, що надає користувачам можливість розміщувати інформацію, доступну лише їм.

Сьогодні хмарне сховище даних — найпоширеніше місце утримання файлів серед користувачів iPhone та Android. Крім того, воно значно спрощує процес керування файлами, що дуже зручно не тільки для особистих, а й робочих цілей. Можливість віддаленого доступу дозволяє редагувати файли на відстані, а це просто ідеально для бізнесу або навчання.  

iCloud vs Google Drive: порівняння

iCloud та Google Drive надають безкоштовне хмарне сховище

Перш ніж дати остаточну оцінку та винести вердикт, необхідно детально оцінити особливості та функції кожного з них. Проаналізувавши ряд факторів, можна вибрати, яка хмара є більш конкурентоспроможною, зручною та безпечною. 

Давайте з'ясуємо, які ключові характеристики вони мають, які переваги змушують їх ставати фаворитами людей, а які недоліки викликають антипатію у багатьох користувачів. </ >

Основна функція

Основною функцією Google Drive та iCloud є резервне копіювання, тобто перенесення файлів з одного сховища до іншого. Це дозволяє очистити пам'ять на смартфоні, ноутбуці чи планшеті, щоб налагодити швидкість їх роботи та покращити продуктивність. Обидва ці сховища чудово вирішують своє головне завдання.

Вартість та обсяг сховища

Це дуже важливий аспект, на який варто акцентувати увагу при виборі однієї з двох хмар. Параметри ємності здатні буквально відразу визначити лідера, адже кожен користувач хоче, щоб усі його дані без проблем помістилися в одну коробку.

Вартість — також є важливим фактором, який у багатьох випадках є центральним. Слід зазначити, що тут iCloud та Google Drive мають однакові переваги, адже вони є абсолютно безкоштовними. 

Google Диск пропонує своїм користувачам 15 ГБ пам'яті, але якщо користувачеві не вистачає місця, він може придбати додаткові 100 ГБ всього за 2$.  iCloud за місткістю він значно поступається Google Drive, тому що має всього 5 ГБ вільного місця, що не дуже вигідно для користувачів Apple. Якщо вам потрібно отримати 50 ГБ, тоді готуйтеся вносити щомісячну плату у розмірі 0.99 $. Таким чином, Google Drive обходиться користувачам дешевше і є більш містким.

Інтерфейс та зручність

Обидва постачальники хмарних сховищ є зручною системою зберігання даних. У них інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і вони досить легкі у використанні.

Google Диск відрізняється неймовірною простотою при створенні папок та завантаженні файлів. Всі ці дії виконуються лише одним простим натисканням кнопки.  У iCloud є ті ж переваги. Він максимально доступний і простий для розуміння, а його мінімалістичний інтерфейс дозволяє не плутатися в великій кількості файлів і забезпечує їх чітку структуризацію. 

Доступність та інтеграція з іншими сервісами

В даному аспекті однозначно виграє Google Drive, який має ідеальну сумісність із будь-якою системою. Він підходить для використання на Windows, Android, iPhone та навіть MacOs. Використання Google Drive для iPhone дає можливість користувачам apple ефективно керувати своїми файлами та забезпечувати їх надійне та безпечне зберігання.  iCloud також сумісний із Windows, але для цього користувачеві знадобиться додаткове програмне забезпечення. А це вже говорить про те, що використання цієї хмари має свої нюанси та незручності. Також iCloud має досить складну інтеграцію з Android, тому його краще використати користувачам iPhone, щоб не брати на себе зайві незручності.

Незалежно від того, чи виберете ви Google Диск або iCloud, хмара допоможе вам спростити управління файлами. Неважко помітити, що Google Drive є найбільш природним вибором для користувачів Android, оскільки він добре працює майже на всіх пристроях, тоді як iCloud Drive оптимальний для користувачів iOS. Тому робіть свій вибір відповідно до потреб.