0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Фотокамери

490 моделей /Сторінка 1
Показано 490 товар
privatbank
6 038 грн
5 591 грн
privatbank
7 872 грн
7 289 грн
privatbank
65 631 грн
60 770 грн
privatbank
143 551 грн
132 917 грн
privatbank
83 873 грн
77 660 грн
Топ товар
privatbank
31 538 грн
29 202 грн
privatbank
65 631 грн
60 770 грн
privatbank
27 853 грн
25 790 грн
privatbank
31 252 грн
28 937 грн
privatbank
120 832 грн
111 882 грн

Купити фотоапарат у Києві та Харкові

Зображувати найкращі моменти життя найкраще за допомогою гарного фотоапарата. І хоча сучасні смартфони та планшети дозволяють знімати відео та фотографувати навіть самого себе, проте вони ніколи не замінять якісний цифровий фотоапарат. Адже він здатний зупиняти миті та перетворювати їх на чудові фотографії, якими ви можете поділитися з рідними та друзями. Для цього вам потрібно лише купити фотоапарат у Харкові за низькою ціною.

Види фотоапаратів

Існує кілька видів даної техніки, які поділяються за своїми характеристиками та конструктивними особливостями:

 • компактні фотоапарати;
 • бездзеркальні;
 • дзеркальні цифрові фотоапарати.

Компактні фотокамери, які іноді ще називають "мильницями", прості в експлуатації, мають незмінний об'єктив і низьку ціну, тому вони набули масового поширення. Вам достатньо лише навести фотоапарат на об'єкт зйомки та натиснути кнопку, і ви отримаєте потрібний кадр. І хоча на компактах стоїть матриця з низькою роздільною здатністю, проте невеликі розміри, бюджетна ціна і простота зйомки дають можливість купити цифровий фотоапарат практично кожній людині.

Бездзеркальні цифрові камери відрізняються відсутністю видошукача та дзеркала, і за своїми розмірами трохи більше компактів, але менше дзеркальних фотоапаратів. Деякі з цих камер мають досить хороші матриці і здатні практично зрівнятися з хорошими професійними фотоапаратами. Дані фотокамери мають об'єктив, що змінюється, і електронним видошукачем, який представлений невеликим екраном з діагоналлю в три дюйми. Через велику кількість електронних компонентів, бездзеркальні фотоапарати значно швидше вичерпують заряд акумулятора, ніж інші види фотокамери, і тому вони мають досить низьку автономність. Тим не менш, за допомогою них можна отримати якісні фотографії, які не поступаються отриманим за допомогою зекальних фотокамер. Купити фотоапарат у Києві за низькою ціною можна легко та без проблем.

Дзеркальний фотоапарат дає незаперечну перевагу перед іншими видами цієї техніки. Він дозволяє отримувати якісні фотографії, з насиченими фарбами та повноцінним перенесенням кольорів. Завдяки дзеркальному видошукачеві фотограф бачить справжню картину, не спотворену цифровою обробкою. Крім того, дзеркальна фотокамера має датчики, здатні швидко фокусуватися на об'єкті зйомки і тим самим, полегшуючи контроль над процесом фотографування. Мінімальна кількість електронних компонентів дає перевагу збільшеної автономної роботи, що безсумнівно позначається на кількості зроблених кадрів або зйомки відеофрагментів. Саме за ці якості багато любителів та професійних фотографів хочуть купити дзеркальний фотоапарат і тим самим отримати справжнє задоволення в процесі фотографування.

Вибір фотоапарата

Вибрати потрібний вигляд та марку фотокамери нескладно, якщо уявити для яких цілей потрібна вам ця техніка. Якщо ви не особливо вибагливий і не займаєтеся аматорською фотозйомкою, то вам підійде компактний звичайний фотоапарат. Невибагливий у використанні, з мінімальною ціною, цей фотоапарат можна постійно носити з собою на вечірки та поїздки на природу. Для любителів фотосправи, які часто роблять зйомку друзів, родичів, різних урочистостей і пікніків, можна порекомендувати бездзеркальний фотоапарат. Він цілком впорається з покладеними на нього функціями, і тим самим принесе радість і збереже масу позитивних вражень. Дзеркальний фотоапарат Canon або Nikon підійде для цінителів якісних фотографій та невеликих відеофрагментів. За допомогою такої фотокамери можна стати повноправним сімейним або професійним фотографом, і вражати своїх друзів та рідних вражаючими за якістю фотографіями.

Придбавши фотоапарат будь-якого виду та класу, ви безсумнівно отримаєте задоволення від процесу, що перетворює динамічну реальність на статичне зображення.

Питання і відповіді

Скільки коштують Фотокамери в інтернет магазині Avic.com.ua?

Ціна на Фотокамери починається від 3 884 ₴ до 188 131 ₴.

Чи можна повернути Фотокамери ?

Якщо вам не підійшов товар ви можете обміняти його або скасувати договір купівлі-продажу на товар протягом 14 днів якщо:
➤ товар не був використаний і його товарний вид збережений;
➤ призначені для користувача можливості, пломби, ярлики, оригінальні пакувальні плівки присутні на товар, відповідно до установки виробником;
➤ наявність розрахункового документа.

Де купити Фотокамери ?

Ви можете купити Фотокамери в онлайн магазині Avic.com.ua і в магазинах:
 • Київ, вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7
 • Харків, Павлівська площа, 8
 • Одеса, вул. Преображенська, 41