Технічні характеристики

Параметри відрізняються залежно від версії дрону:

  • 3 Pro. Базова комплектація з однією батареєю. Ціна – близько 1600 доларів.
  • 3 Pro Fly More Combo. Дві додаткові батареї та інші аксесуари. Вартість поки що невідома.
  • 3 Pro Cinema Premium Combo. До основних переваг молодших моделей додається новий смарт-контроль. Ціна невідома.

Габарити квадрокоптера DJI Mavic 3 Pro не змінилися порівняно із другою версією. Трохи покращений дизайн. Краї трохи заокруглені. Зверху є невеликий отвір грат для надходження повітря охолодження. По кутах дрону встановлені нові камери, передбачені для захисту від зіткнення. Використовують лінзи широкого огляду. Для зйомки передбачено нову камеру з двома сенсорами. Верхня – це оптичний зум на 12 Мп та кутом огляду на 15 градусів. Нижня – стандартна камера для відео на 20 Мп. Кут огляду складає 84 градуси.

Позаду розміщені дверцята для дроту з роз'ємом USB-C. Він необхідний для заряджання батареї, отримання фото або оновлення програмного забезпечення. Мотори тих самих розмірів, а конструкція пропелерів трохи змінена. Максимальний час польоту квадрокоптерів DJI за попередніми даними становить до 46 хвилин без урахування вітрових навантажень. Середня швидкість – 25 км/година. Робот може працювати у діапазоні температур від -10 до +40 °C. Автономність забезпечує батарея на 5000 мА год. Вага пристрою – 920 г. Підтримка відеотрансляції забезпечується з відривом 15 км. Згідно з попередньою інформацією, обсяг пам'яті буде 1 ТБ на SSD-диску.

Пульт керування

У базовій версії він буде стандартним. Злегка незвичним здається рішення прибрати екран телеметрії. Смарт-контролер залишився тим самим. Виробник не став змінювати вдалу конфігурацію, що добре себе зарекомендувала.

Зміни торкнулися лише антен. Трохи змінилися також стіки. На задній стороні переробили отвори джойстика. Смарт-контролер отримає останню версію Android Залізо також оновлять, щоб швидкість обробки інформації залишалася на найвищому рівні.

Приємним бонусом став вбудований оптичний зум. Тепер камера показує знімки найкращої якості при слабкому освітленні. Враховуючи кількість технічних змін, квадрокоптер вартий уваги.