Конструкція новинки

Корпус екшн-камери виконаний із алюмінієвого сплаву, метал забезпечує ударостійкість обладнання. Апарат із магнітними кріпленнями легко зафіксувати на поверхні. Завдяки цьому можна знімати круті відео у будь-якому місці.

Топова екшн камера сумісна з різними кріпленнями для стабілізації. Завдяки спеціальному адаптеру його можна зафіксувати на неоригінальних штативах. Розробники подбали про волого- та пилозахисту. Герметичний корпус не пропускає мікрочастинки та воду, знімайте в екстремальних умовах, не переживаючи про безпеку.

Комплектація DJI Action 2

Особливість пристрою – два варіанти модулів. Крім основного елемента, можна вибрати DJI Action 2 Dual-Screen Module або Power Module. У першому випадку користувач отримає додатковий екран для зйомки селфі. При виборі DJI Action 2 Power Module як другий модуль збільшується час автономної роботи екшн-камери.

При покупці пристрій комплектується одним із варіантів. Якщо ви бажаєте обидва додаткові модулі, другий можна придбати додатково. Разом із камерою користувач отримує пульт дистанційного керування. Він дозволяє вести зйомку самостійно, не потрібно когось просити записати відео або зняти кадр.

Можливості екшн-камери

Основний модуль отримав акумулятор ємністю 580 мАг. Повного заряду батареї вистачає на 70 хвилин безперервної зйомки. Об'єктив дозволяє записувати відео під водою, основний модуль витримує занурення на глибину до 10 метрів.

Камера має сенсор виробництва Sony. Кут огляду складає 155 градусів, а запис відео можливий у форматі 4К. DJI Action 2 – технологічний пристрій. Розробники впровадили в апарат системи HorizonSteady та RockSteady. Перша дозволяє утримувати горизонт, а друга покращує стабілізацію під час зйомки. Основний об'єктив захищений склом Gorilla Glass. Воно запобігає появі подряпин та механічних пошкоджень на поверхні сенсора.

Який варіант камери купити

Вибираючи додатковий модуль, орієнтуйтеся на призначення камери та стиль життя. Якщо ви часто подорожуєте поодинці і віддаєте перевагу відпочинку в наметах, краще придбати обидва елементи. Завдяки двом модулям продовжиться автономність роботи, а ще можна буде самостійно відзняти крутий матеріал.

DJI Action 2 – чудовий апарат з широкими можливостями. Записуйте відео з роздільною здатністю 4К і знімайте якісні кадри за будь-яких погодних умов. Компактна екшн-камера відобразить найяскравіші моменти вашого життя.