AirPods

Навушники Епл викликають чималу кількість суперечок і питань. Багато хто не розуміє, в чому особливість цих достатньо аскетичних навушників, і за що віддавати чималу суму. Давайте розбиратися.

 • Розроблений компанією Apple процесор W1 відповідає практично за весь функціонал навушників. Завдяки цьому діапазон Bluetooth-хвиль набагато ширше, ніж у багатьох інших пристроїв, а автономність роботи довше.
 • Основне завдання датчиків в AirPods – якомога довше зберегти заряд акумулятора. Ці датчики відслідковують, що в даний момент робить користувач: слухає музику, дивиться відео або грає. Залежно від виду діяльності, перенаправляють або регулюють звук.
 • Наявність акселерометра допомагає відслідковувати рух власника і, наприклад, ставити відтворення музики на паузу, коли дістаєш один навушник. Також в режимі розмови автоматично усуваються сторонні звуки.
 • За допомогою AirPods можна легко викликати голосового помічника Siri, достатньо подвійного натискання.
 • Тривалість функціонування зарядки досить вражаюча – 5 годин в режимі прослуховування музики гарантовані. Такий показник для маленького гаджета гідний поваги. Плюс – кейс може зарядити ваші AirPods 5 разів і за 15 хвилин,. що не може не радувати.
 • Навушники підключаються до пристрою швидко, достатньо відкрити кришку кейса, і на вашому iPhone або Apple Watch з'явиться спливаюче вікно про те, що навушники підключені.

Загалом Apple AirPods – це дуже хороший вибір, але варто порівняти з іншими схожими моделями.

AirDots

Після появи Apple AirPods багато виробників вирішили випустити подібний гаджет, і компанія Xiaomi цьому не виняток. Навушники від Ксіомі отримали назву AirDots. Чим же вони цікаві?

 • У цих навушниках використовується з'єднання Bluetooth 5.0, що на відміну від Bluetooth 4.2 гарантує якісне сполучення, поліпшену синхронізацію і виключає ризик відключення одного навушника.
 • Дизайн багатьох може порадувати: по-перше, не повторили Apple, а по-друге, виглядають вони досить симпатично і, судячи з усього, сидять досить щільно і комфортно. Також ізолюють сторонній шум, що теж важливо.
 • Витривалість заряду, як для таких бюджетних навушників, досить пристойна – до 4-х годин, кейс зарядить їх повністю ще 3 рази.
 • Підключаються до заздалегідь парного пристрою, як тільки ви їх дістанете з кейса, відключаються, коли потрапляють назад.
 • На навушниках є сенсорні панелі, за допомогою яких ведеться управління викликами, музикою, а також Mi асистентом.

В цілому модель вийшла досить непогана, але, думаю, що повноцінно порівнювати з AirPods, а тим більше називати його конкуренти їх все-таки можна.

Meizu Pop

Можливо, саме ці навушники можна назвати конкурентом для AirPods в світі Android з наступних причин:

 • У кейс для своїх навушників Meizu додали 4 LED-лампочки для визначення заряду, на відміну від попередніх двох моделей, так за зарядом стежити зручніше. Також вказується, що кейс має функцію бездротової зарядки, чого, знову ж таки, немає у двох інших моделей.
 • Навушники від Мейзу насправді красиві і виглядають на будь-яких вухах. Завдяки значній кількості амбушур в комплекті можна підібрати зручні саме для вас.
 • Головним у Meizu Pop є правий навушник, і, якщо його покласти в кейс, лівий автоматично відключиться.
 • Час автономної роботи від 2-х до 3-х годин при прослуховуванні музики, під час розмови будуть розряджатися набагато швидше.
 • Якщо брати за еталон AirPods, то Meizu Pop можуть стати їм прекрасною, більш бюджетною альтернативою.

А тепер порівняємо обумовлені моделі навушників в таблиці.

 

AirPods

AirDots

MeizuPop

Форма навушника

Вкладиші

Вакуумні “затички”

Вакуумні “затички”

Живлення/ час роботи

акумулятор / 5 г прослуховування музики, 2 г розмови

1 навушник – до 5 годин, пара – до 4 годин, кейс-зарядка — 350 мАч

акумулятор / 3 г, кейс-зарядка — 700 мАч

Спосіб підключення / радіус дії

бездротовий (Bluetooth)

бездротовий (Bluetooth 5.0 до 10 м)

бездротовий (Bluetooth 4.2 до 10 м)

Тип акустичного оформлення

відкриті

закриті

закриті

Голосове керування

так

так

так

Автоматичне вкл/викл

так

так

так

Акселерометр

так

ні

ні

Захист від вологи та пилу

ні

ні

так

Висновки

Що ж все-таки вибрати: AirPods, AirDots або Meizu Pop? Всі три моделі мають свої переваги і недоліки, в цьому випадку потрібно враховувати індивідуальні потреби користувача. У кого-то навушники типу "вкладиші" випадають з вух, тоді краще звернутися до "затичок", тим більше, якщо є вибір амбушур. Також, якщо ви не завзятий фанат продукції Apple і смартфон у вас на Android, перевагу варто віддати більш бюджетним варіантам. Як ми переконалися, альтернативи AirPods є і дуже непогані. Але, якщо у вас iPhone, то краще віддати перевагу навушникам від Епл, так працювати все буде коректніше, а задоволення від прослуховування музики отримаєте більше.

А щоб комфорт від використання бездротових навушників був ще більшим і вони якомога довше залишалися чистими і красивими, ви можете придбати чохли для кейсів. З ними навушники прослужать більше.

Ну що, зробили вибір? Тоді швидше купуйте на Avic.ua, ціни вас приємно здивують.