Новий iPhone SE з підтримкою 5G

Це новий смартфон, який відноситься до 3 покоління мобільних пристроїв Apple. Його поява на ринку очікують до кінця березня. Дана модель буде досить бюджетною, незважаючи на її унікальні функції. 

Експерти стверджують, що телефон матиме дисплей 4.7 дюйма і підтримуватиме 5G з'єднання. Також обіцяють, що він матиме потужний процесор А 15 Bionic, який споживає менше енергії та довше зберігає продуктивність пристрою. 

Загалом, дана модель безперечно коштуватиме вашої уваги, адже вона поєднує в собі добре знайомі, але вже вдосконалені функції. Смартфон матиме стильний дизайн, який нічим не поступається всім iPhone останнього виробництва.

iMac 27 дюймів

Вихід цього унікального комп'ютера запланований на період березня-квітня 2022 року. Маючи супер потужний процесор,  27-дюймовий iMac запропонує своїм користувачам інноваційні інструменти та програми. Крім цього, він має вдосконалені аудіо та відео компоненти, які відкриють перед користувачами нові можливості. 

Максимально природне зображення та багата кольорова гама сприяють плавному та комфортному сприйняттю. Дисплей зі скла з текстурою нано відмінно підходить для добре освітлених приміщень. Екран мінімізує яскравість відблисків.

Ця новинка від Apple обіцяє більш високий вміст пам'яті, завдяки чому комп'ютер підійде для виконання складних завдань. Кажуть, користувачам буде доступно близько 128 ГБ, що у кілька разів перевищує показники попереднього покоління. 

Унікальний Mac Mini

Новий Mini Mac це ультрасучасний пристрій, який надасть користувачам покращені можливості для роботи, ігор та інших розваг. 

Потенціал даного Mac полягає потужності його чіпа Apple M1, який з'єднує графічний і центральний процесори в єдину надпотужну систему під назвою Neural Engine.

Завдяки унікальним інноваційним технологіям даний чіп дозволяє підтримувати максимальну енергетичну продуктивність пристрою. Висока швидкість обробки графіки робить Mac Mini ідеальним пристроєм для перегляду відео та ігор. Всі графічні деталі завантажуються дуже швидко, створюючи повноцінне та якісне сприйняття зображення. 

Завдяки цьому Mac, зможете відчути на собі всі переваги останніх технологічних досягнень корпорації Apple і оптимізувати свої повсякденні справи та завдання. 

Весна 2022 року обіцяє бути яскравою та насиченою на події в галузі розвитку Apple продукції, яка ось уже зовсім скоро буде презентована та з'явиться у продажу. Користувачі познайомляться з приголомшливими мобільними пристроями, які значно перевершать свою попередників за багатьма технічними та візуальними параметрами.