Можлива дата релізу

Такі популярні продукти, як Apple Watch або iPhone, дебютують у вересні кожного року. Але з планшетами не все однозначно. Останнім часом спостерігаються невеликі зміни у датах релізу. Точного графіка немає.

Лінійка iPad Pro 2021 представлена ​​відносно недавно, тому логічно, що виробник не поспішає з анонсом. Якщо проаналізувати дати виходу попередніх моделей, можна дізнатися про приблизний час релізу. Лінійка iPad Pro (4-го покоління) 2020 з'явилася на прилавках у березні. Девайси 5-го покоління у 2021 р. стали доступні у червні, хоча про вихід було оголошено ще у квітні. Якщо компанія продовжить традицію, логічно очікувати появи в першій половині поточного року. Найімовірніший час – весна 2022-го.

Дизайн новинки

Минулого року компанія синхронізувала оформлення всієї лінійки мобільних девайсів, включаючи iPad Mini 6 та iPhone 13. У пристроях тепер простежується незграбний дизайн, що позначилося і на iPad Pro. З огляду на таку тенденцію складно розраховувати на серйозні зміни в оформленні. Очікуються лише точкові коригування, що вплинуть на загальну картину.

Більшість джерел у мережі єдині на думці, що виробник не змінюватиме діагоналі екрана. Будуть, як і раніше, доступні дві версії: 11 і 12,9 дюймів. Імовірно iPad Pro 2022отримає рамки меншого розміру навколо екрана.< /p>

Ще одна істотна зміна – відмову від алюмінію на користь скляної задньої панелі. Такий підхід необхідний запровадження бездротової зарядки. Технологія доступна і завоювала популярність, тому її поява цілком виправдана. У деяких джерелах можна використовувати реверсивне бездротове заряджання. Це дозволить підключати інші пристрої Apple.

Повідомляється про появу на задній кришці магнітного кріплення. Воно функціонуватиме за тим же принципом, що і MagSafe, реалізований в iPhone 12-ї та 13-ї версій. Можливо, для нового девайса виробник випустить аналогічну зарядку більшого розміру.

Очікується, що модель отримає титанові грані. Такий підхід збільшить ресурс використання девайсу. З'явиться монобров, як у нового MacBook Pro. Багато джерел приписують OLED-панель.

< /p>

Продуктивність планшета

Новий чіп M1 справив справжній фурор. Завдяки йому продуктивність та автономність збільшилися в рази, що відзначають більшість користувачів. Вже зараз на ринку представлені чіпсети M1 Pro та M1 Max. Вони не конкурують з ранньою версією процесора, тому що призначені для різних цілей.

Максимальна і професійна версії мають більшу потужність, будуть використовуватися для графічного дизайну та інших сфер. Порівняно з M1 потужність зросла більш як на 70%. Очікується, що навесні 2022 року компанія представить процесор M2, але поки що не можна сказати з упевненістю, що його встигнуть реалізувати у новій моделі. Використання M1 Pro і M1 Max є можливим рішенням. Не відомо, чи виявиться M2 більш продуктивним. Кількість ядер CPU і GPU буде ідентичною, тому параметри суттєво не зростуть.

Версія 2021 стала настільки революційною завдяки новому чіпу та дизайну, що від нової моделі очікують набагато більшого. У будь-якому випадку, з використанням повноцінного процесора від Apple вся продукція, включаючи iPad Pro, придбала іншу особу. Технічні можливості планшета наблизилися до характеристик ноутбука чи ПК. Зважаючи на позитивні зміни в дизайні, новинка виправдає очікування користувачів.