Яким може бути смартфон Tesla?

Інсайдери розповіли, що гаджет буде підтримувати супутниковий інтернет Starlink з максимальною швидкістю завантаження 210 Мбіт / с. Судячи з рендерів, смартфон зовні нагадуватиме iPhone 12.

Основна камера, найімовірніше буде квадратної, а фронтальну - зроблять подекранной. Також аналітики говорять про те, що корпус Tesla Model Pi зможе змінювати колір. Однак про те, наскільки така технологія можлива, поки невідомо.

Також рендери повідомляють про те, що в смартфонах від Тесла буде реалізована можливість підтримки майнінгу криптовалюта Marscoin.

Крім того, мова йде ще й про те, що в смартфоні може бути використана технологія Neuralink. Як відомо, це продукт нейотехнологіческой компанії Ілона Маска, яка займається виробництвом імплантуються нерокомпьютерних інтерфейсів, які частково виконують функції мозку, в разі його пошкодження.

Одні аналітики вважають, всі перераховані вище параметри буде дуже просто реалізувати. А ось інші, навпаки, говорять про те, що навіть з урахуванням того, що всі технології належать компаніям Ілона Маска, впровадити в гаджет такий функціонал майже не можливо.

Про те, чи можливий такий варіант, говорити поки рано, тому що компанія не озвучила навіть приблизну дату презентації. Однак, якщо Tesla Model Pi буде саме таким, як і говорилося в рендера, ринок смартфонів чекають великі зміни.