Начинка пристрою і дизайн

Останні бездротові навушники Sony мають відмінну автономністю. Вони здатні працювати до 10 годин, а з підзарядкою - до 20. Навушники підтримують швидке поповнення енергії. 10-хвилинної зарядки вистачить на годину прослуховування аудіофайлів. Навушники Sony WF-C500 зберігаються в трендовом футлярі циліндричної форми. Користувачам доступні декілька варіантів забарвлень. Пристрій комплектується додатковими вкладишами і USB-кабелем.

наушники Sony

Особливості трендової стереосистеми:

  • захист класу IPX4 - навушники можна використовувати під час дощу і погані погодні умови, адже вони не бояться попадання прямих бризок;
  • доступ до голосового помічника - керуйте смартфоном за допомогою слів, не знімаючи навушники;
  •  
  • підтримка технології DSEE - максимальна чистота звучання;
  •  
  • 360 Reality Audio - при прослуховуванні створюється відчуття, що ви перебуваєте на концерті.

Наушники Sony WF-C500

За допомогою кнопок на зовнішній поверхні можна не тільки регулювати гучність і зупиняти музику, але і відповідати на дзвінки і викликати голосового помічника. В навушники вбудовані динаміки діаметром 5,8 мм. Вони відповідають за гучність і якісне відтворення. Компанія Sony поєднала в одному пристрої трендовий ергономічний дизайн і топове звучання. Нагадаємо, що вартість навушників буде близько $ 100. Поки немає інформації, коли гаджет Sony WF-C500 з'явиться в продажу. Очікується, що до кінця осені пристрій буде доступний до придбання. Слідкуйте за новинами, щоб не втратити важливу інформацію.