У червні 2021 року компанія Apple представила свій новий продукт - бездротові навушники Beats Studio Buds за $ 183.7. У чому ж особливість новинки і чи варто вона своїх грошей, читайте далі.

beats-studio-buds-review

Дизайн

Beats Studio Buds вийшли в трьох колірних рішеннях: чорний, білий і червоний. Кейс виконаний з матового, приємного на дотик пластика. Одним з головних переваг навушників є їх компактність. На відміну від своїх попередників Beats Studio Buds не отримали "гачки", тому вони стали більш компактними, будуть триматися в вухах менш надійно. Відмінною від Air Pods рисою "БІТС" є відсутність тієї самої ніжки.

У комплекті з Beats Studio Buds йдуть змінний амбюшури трьох розмірів. Користувачі зможуть підібрати підходящий для себе комплект. До того ж, ті, хто вже встиг затестити нові навушники, прийшли до висновку, що саме завдяки відсутності ніжки, Beats Studio Buds надійніше сидять у вусі.

Кейс виконаний з soft touch пластика, при цьому на ньому не залишаються відбитки пальців. Що стосується самих навушників, їх верхня частина зроблена з глянсового пластика, а основна частина корпусу - з матового. На передній частині навушників розташована кнопка з логотипом "БІТС".

 

Підключення та звук

Однаково добре Beats Studio Buds підключаються і до пристроїв на IOS, і до Android. При коннекте з iPhone з'являється стандартний віджет, який показує рівень заряду батареї.

beats-studio-buds-case

Від однієї зарядки Beats Studio Buds працюватимуть близько восьми годин. Залежно від гучності і активації функцій прозорості або шумозаглушення. Дві додаткові зарядки дає навушників кейс.

Деякі користувачі стверджують, що режими прозорості і шумозаглушення особливо не відрізняються. Більш того, деякі користувачі вже встигли сказати, що в режимі прозорості пробивається додатковий шум. Перемикатися між режимами можна всього одним натисканням кнопки.

За звук в навушниках відповідають двоелементний діафрагменні драйвери. Чистоту звуку в "БІТС" вдалося забезпечити двокамерним корпусом, а за частоту сигналу відповідає оновлений процесор, що оптимізує якість звуку, а також підвищує чіткість і гучність. Також він виконує роботу по обробці звуку при вимкненому режимі прозорості і шумозаглушення.

 

Вологозахист

Виробник стверджує, що Beats Studio Buds оснащені вологозахистом IPX4. Тому навушники витримають, як заняття спортом, так і прогулянку під дощем.

Габарити

Як вже говорилося вище, завдяки відмові від "петельки" фіксації на вусі, навушники стали компактніше. Вага одного "БІТС" становить всього п'ять грамів, а зарядного кейса - 48.

/Beats-Studio-Buds-True

Для повноти картини ми вирішили порівняти Beats Studio Buds з одними з найпопулярніших зараз на ринку навушниками Redmi Air Dots Pro 3.

 

Beats Studio Buds

Redmi Air Dots Pro 3

Ціна

$ 183.7

$ 85,54

Форм фактор

вкладиші

вакуумні

Зарядний кабель

USB Type C

USB Type C

Захист від вологи

IPX4

IPX4

Вбудовані функції

Прозорість, шумозаглушення

Прозорість, шумозаглушення

Время автономной работы

8 годин, 2 підзарядки від кейсу

7 годин

В цілому, Beats Studio Buds - відмінні навушники за свої гроші. При тому, що дизайнери в цій версії відмовилися від фіксаторів, завдяки яким навушники мали кращу посадку, для занять спортом ця модель все одно відмінно підходить. Інженери оснастили навушники системою вологозахисту. За якість звуку тут відповідають двоелементний діафрагменні драйвери.