Як швидко iPhone 15 буде доступний для покупки?

Якщо зважати на минулі роки, то айфон 15 купити можна буде майже відразу після презентації. Зазвичай, між анонсом нового iPhone і його доступністю для покупки проходить менше 2 тижнів. Але, якщо Apple представить нову модель iPhone 15 Ultra, для його демонстрації компанія може обрати окремий захід. Тим не менш, єдиний анонс виглядає найбільш імовірним, і всі пристрої в серії iPhone 15 буде анонсовано в один день.

Чи буде пряма трансляція Apple Event 2023?

Однозначно! Шанувальники Apple у всьому світі зможуть підключитися до прямої трансляції події. Наразі немає точної дати випуску iPhone 15. Але слідкуйте за новинами AVIC.UA, де ми повідомимо вас про точний час презентації. Технологічний гігант зазвичай транслює основні події через офіційний сайт, а також:

  • канал YouTube;
  • додаток Apple Developer;
  • Apple TV.

Тому, де б не були, ви не пропустите жодного хвилюючого моменту. Та зможете для себе зрозуміти, чи варто купить айфон 15 ультра (або ж іншу конфігурацію «яблучних» телефонів).

Якою буде ціна Apple iPhone 15?

Коли Apple випустила серію iPhone 14 в Америці, ціна iPhone 14, 14 Plus, айфон 14 Про та 14 Pro Max була така ж, як і попередників. Якщо Apple дотримуватиметься подібної стратегії, ціна майбутнього iPhone стартуватиме від 799 доларів США (це за базовий варіант). Однак деякі чутки свідчать про інше. Згідно зі свіжими інсайдами, ціна на айфон 15 збільшиться на 100 доларів, отже, цього року вона буде від 899 доларів. Щоб купити айфон 15 в Україні одними з перших, зробіть попереднє замовлення на AVIC.UA.

Які ще продукти Apple анонсує у вересні 2023 року?

Хоча новий айфон п’ятнадцятий, безсумнівно, с зіркою заходу Apple, він не буде єдиним пристроєм на анонс-сцені. Любителі Apple Watch побачать Apple Watch Series 9 і Apple Watch Ultra 2, з нововведенням у вигляді USB-C.
Що стосується пропозицій комп’ютерів і планшетів від Apple, то ходять чутки про оновлення iPad mini та 24-дюймового iMac. Деякі експерти припускають появу 27-дюймового iMac Pro. Однак ці релізи можуть бути перенесені на 2024 рік.
У червні на WWDC 2023 Apple представила 15-дюймовий MacBook Air і свою дебютну гарнітуру AR/VR Apple Vision Pro, створивши фурор у технологічній індустрії. Щодо окулярів віртуальної реальності, то буде цікаво побачити подальші інтеграції з 15 iPhone Pro. Загалом, поживемо-побачимо. І, як годиться AVIC.UA, обов’язково розкажемо вам найцікавіше.

Якщо плануєте айфон 15 купити у Харкові, Києві, Дніпрі чи Одесі, завітайте до наших стаціонарних магазинів. Або замовляйте гаджети онлайн – 15 про макс айфон та інші смартфони з доставкою по Україні.

Можливо, вам буде цікаво дізнатися, як створити точку доступу на iPhone. Читайте, щоб навчитися роздавати Wi-Fi зі свого яблучного смартфона.