Що нового отримав пристрій

Більше яскравості та корисної площі дисплея - так можна охарактеризувати останню версію смарт-годин американського бренду. Розробники Apple зробили акцент на зручності використання гаджета. Тепер користувачеві не потрібно постійно прокручувати дисплей, щоб прочитати вміст повідомлення або повідомлення. Екран збільшився на 20%, він відображає вдвічі більше тексту, ніж попередня модель.

Apple Watch Series 7

Домогтися таких результатів вдалося завдяки зменшенню рамок. Таке рішення дозволило не тільки збільшити корисну площу дисплея, але і поліпшити дизайн пристрою. Екран став яскравішим при включеному режимі Always On. Тепер годинами комфортно користуватися навіть при яскравому сонці.

Дизайн нової моделі

З приводу зовнішнього вигляду Apple Watch Series 7 ходило багато чуток. Дехто стверджував, що варто чекати радикальних змін. Однак американський бренд вирішив не переривати лінію традиційного дизайну.

Apple Watch 7 дизайн

Основний апдейт - тонкі рамки, завдяки яким новинка виглядає досить стильно. Розробники збільшили площу екрану, годинник виробляють в двох модифікаціях - 54 і 41 мм. Особливість корпусу - поліпшене захисне скло. Воно витримує падіння, не пропускає пил і воду. У плані захисних характеристик Apple Watch Series 6 програє нової моделі.

Колір: що пропонує американський виробник

Топовим відтінком став темний зелений. Це практичний колір для повсякденності. Він немазкий, поєднується з різними стилями. Apple Watch Series 7 запропоновані в таких відтінках з металевим блиском:

  • новий темно-зелений;
  • червоний;
  • синій;
  • білий;
  • сірий.

Очікується, що новий колір перевершить за популярністю торішній синій.
Акумулятор Apple Watch Series 7: наскільки годинник автономні
Користувачі «яблучних» гаджетів відзначають короткий час роботи без додаткової зарядки.

Відмінна новина - час на підзарядку скоротилося на 33%. У комплекті з розумними годинами йде магнітний пристрій для поповнення енергії USB-C.
Про автономність на презентації нічого сказано не було. Компанія Apple натякнула, що акумулятора з потужністю 1,17 Вт⋅ч вистачить до 24 годин роботи. Користувачеві доступні топові функції на цілий день.

Режими тренувань: що нового з'явилося в Apple Watch Series 7

Функціонал - те, над чим розробники старанно попрацювали. Нові режими тренувань:

  • віртуальний інструктор з пілатесу;
  • зимовий спорт;
  • їзда на велосипеді.

Крім цього, додалася функція визначення падіння. Годинник автоматично викликають допомогу, що підвищує безпеку користувача під час тренування.
Віртуальний інструктор і режими спорту здатні поліпшити показники при занятті.

Смарт-годинник Apple Watch Series 7 - відмінний гаджет для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Чи варто купувати пристрій

Функціонал останньої моделі досить широкий. Крім нових режимів тренувань, розумні годинник вміють:

Аналізувати погодні умови. Якщо буде дощ, пристрій попередить про нього за 60 хвилин до початку. Годинники вміють визначати інтенсивність опадів.

Відображати фото, наближені до реальності. Завдяки багатошаровому покриттю екрана картинки виглядають об'ємними.

Apple Watch Series 7

Вибудовувати колажі спогадів. У користувачів є можливість подивитися, що з ними відбувалося рік тому. Годинники підберуть фотографії та нагадають про важливі моменти.

З Apple Watch Series 7 набагато простіше стежити за станом здоров'я. Гаджет неінвазивної вимірює кількість цукру в крові і стежить за диханням. Широкий функціонал смарт-годин забезпечується операційною системою watchOS 8.

Технологічна платформа відрізняється високими показниками продуктивності і енергоефективності. Завдяки цій ОС заряду батареї вистачає на довше, ніж в Apple Watch Series 6. Сьоме покоління смарт-годин американського бренду безумовно заслуговує на увагу. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити старт продажів топового гаджета.