Особливості та новинки платформи

Google використовує передові технології при створенні продуктів. У дванадцятій версії операційної системи сталося багато змін. Основні апдейти і особливості платформи:

  • Інтерфейс. Виробники телефонів все частіше створюють корпуси з закругленими кутами. Вікна та віджети в Android 12 отримали такий же зовнішній вигляд.
  • Особливості додатків. Користувачеві доступно редагування заміток, не відкриваючи програму. Це зручно, адже можна заощадити час.
  • Оформлення. Залежно від обраної теми віджети змінюють колір. Додані топові анімації, додаток при кліці розкривається.
  • Випадаюче вікно. «Шторка» повідомлень отримала кардинальний апдейт. У вікно швидких налаштувань додані Google Pay, управління розумним будинком і функція перемикання між провайдерами.
  • Новинка отримала зміни не тільки в плані зовнішнього вигляду, але і функціоналу. Розглянемо її можливості.

Продуктивність і чуйність: що змінилося

Google впровадила передові технології в своє дітище. Важливі апдейти:

API Game Mode. Сервіс дозволяє регулювати продуктивність і міняти FPS. Гра автоматично вибирає настройки. При Геймінг на високих показниках графіки збільшується витрата батареї, якщо вони низькі, заряд акумулятора економиться.

Покращена енергоефективність. Смартфон на Android 12 здатний працювати довше на цілих 15%, ніж гаджети на інших версіях ОС. Системні програми споживають на 22% менше заряду, завдяки цьому енергоефективність зросла.
Чуйність. Проміжна обробка істотно зменшилася. Розробники вирішили скоротити кількість процесів. Завдяки цьому додатки відкриваються в рекордно короткі терміни.

Функція play-as-you-download. Геймінг доступний до завантаження всіх налаштувань гри. Вони підтягуються вже в процесі.

Затримка перед поворотом екрану знизилася на 25%, а час завантаження Google Photos - на одну третину. Розробники ретельно попрацювали над створенням нової платформи, Android 12 дійсно став краще.

Що ще змінилося і чи варто оновлювати смартфон

Апдейти торкнулися не тільки звичайних телефонів, але і пристроїв з форм-фактором «метелик». У напіврозкритими положенні на одній частині показані функції управління під час дзвінка, а на іншій - іконки співрозмовників. Раніше зображення розтягувалося на обидві половини, і це було не зовсім зручно.

Android 12 - операційна система з широкими можливостями і відмінним дизайном. Розробники подбали про комфорт під час повсякденного використання і дозвілля. Платформа виразно випереджає попередників в плані потужності і продуктивності. Android 12 - те, що потрібно для максимального використання ресурсів смартфона.