Зовнішній вигляд периферії

Ігрова консоль Xbox - популярне пристрій для дозвілля. До ювілею техніки розробники створили контролер з напівпрозорого пластика. Джойстик сірого кольору з яскравими зеленими вставками. На поверхні нанесена цифра 20, як символічний знак ювілею. При підключенні пристрою до Xbox Series X | S з'являється особливий динамічний фон. Контролер підходить для ігор на Xbox One, комп'ютері з операційною системою Windows 10, macOS, смартфонах на Android і iOS.

Новітні навушники створені на базі Xbox Stereo Headset, відмінність - забарвлення. Корпус, як і в контролері, з напівпрозорого сірого пластика. На мікрофоні і в області амбушур яскраві зелені вставки. Символічний знак «20» розташований на зовнішній стороні дротових навушників. Зарядна станція, створена спільно з Razer, отримала аналогічне сіро-зелене оформлення. Символ ювілею розташований по центру.

Де купити і скільки коштують новинки

Док-станція буде доступна до придбання в брендових магазинах Razer і інших торгових точках. Контролер і навушники можна купити за попереднім замовленням на офіційному сайті Microsoft. На жаль, в Україні пристрою продаватися не будуть.

До 20-річного ювілею компанія готує ще один сюрприз. Microsoft і Adidas створять кілька пар спортивних кросівок в стилі унікальних пристроїв. Слідкуйте за новинами і не пропустіть свіжу інформацію!